تبلیغات
Loading by : javacity

اگه تا حالا به آفریقای جنوبی سفر نكردید... - مسیر پرواز به آفریقای جنوبی

اگه تا حالا به آفریقای جنوبی سفر نكردید...

! به وب ما خوش آمدید

بدون آگاهی، هر گز قضاوت نكنید
صفحه نخست تماس با ما RSS 2.0

درباره ما


پیام مدیر : هر كی می خواد به آفریقای جنوبی سفر كند باید این ها را بداند.
تصمیم گرفتم وبلاگی را بنویسم تا با آشنایی با كشور آفریقای جنوبی دیدگاه خوانندگان را درباره این كشور سنجیده و آن را ارزیابی كنم.
مدیر سایت :آشنای آفریقای جنوبی

نظرسنجی

چه میزان از شناخت مردم ایران نسبت به آفریقای جنوبی، تحت تاثیر جام جهانی بوده است؟آمار سایت

تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروزرسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید در :
» کاربر: Admin

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن ! به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید ! ذخیره كردن صفحه! اضافه کردن این وبلاگ به علاقه مندیها! لینک RSS

site map site map ror html site map
Add to Technorati

طراح قالب

طراح قالب :

Template.IRANMOB.tk

برای تبادل لینک اول ما را لینک کنید سپس به ما اطلاع دهید تا ما شما را لینک کنیم

مسیر پرواز به آفریقای جنوبی

نوشته شده توسط : آشنای آفریقای جنوبی

از تهران به ژوهانسبورگ، و یا دیگر شهر های آفریقای جنوبی كه دارای فرودگاه بین المللی هستند، پرواز مستقیم وجود ندارد. اما بهترین مسیر تهران-دوبی-ژوهانسبورگ می باشد.
پرواز های مختلفی از خطوط هوایی گوناگونی این مسیر را می پیمایند اما به نظر من راحت ترین و بهترین خط هوایی كه می تواند شما را به آفریقای جنوبی برساند، خط هوایی امارات(Emirate Airlines) است. تقریبا در 08:30 ساعتی كه در آسمان سپری می كنید، می توانید از بیش500 فیلم، 120 بازی رایانه ای، چندین كانال رادیو و تلویزیون استفاده كنید. همچنین از طریق مانیتوری كه در جلوی شما تعبیه شده است می توانید تصاویری كه دو دوربین بیرون هواپیما ارسال می كند را ببینید. یك دوربین پایین هواپیما را نشان می دهد و دوربین دیگری روبرو را نمایش می دهد.

فرودگاه بین المللی ژوهانسبورگ

كشور آفریقای جنوبی در جنوبی ترین منطقه از قاره آفریقا قرار گرفته است. هنگامی كه هواپیما از فرودگاه بین المللی دوبی بلند می شود تا زمانی كه به آفریقای جنوبی برسید، از آسمان 4 كشور سومالی، كنیا، تانزانیا و موزامبیك عبور می كنید. مناطقی كه شما از آسمان آن عبور می كنید عبارتند از:  خلیج عدن، (سومالی:) بربرا، موگادیشو، كیسمایو، (كنیا:) مومباسا، (تانزانیا:)، دارالسلام، لیندی، (موزامبیك:) كابودنگادو، نامپولا، بیرا، ماپوتو، (آفریقای جنوبی:) كوماتی پورت، ویت بنك و ژوهانسبورگ

مسافت از فرودگاه امام خمینی(ره) تا فرودگاه دوبی 1222 كیلومتر و از آنجا تا ژوهانسبورگ 6408 كیلومتر می باشد كه در مجموع 7630 كیلمتر می شود.
مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن از فرودگاه امام خمینی(ره) تا فرودگاه دوبی حدود 02:15 است و از آنجا به ژوهانسبورگ حدود 08:30 می باشد كه در مجموع حدود 10:45 می شود. البته دقت داشته باشید كه اختلاف ساعت میان ژوهانسبورگ وتهران 01:30+ می باشد.

امکانات

صفحات اضافی :
d

فینال جام جهانی 2010

روز ساعت دقیقه ثانیه