تبلیغات
Loading by : javacity

اگه تا حالا به آفریقای جنوبی سفر نكردید... -  اجاره خودرو در آفریقای جنوبی

اگه تا حالا به آفریقای جنوبی سفر نكردید...

! به وب ما خوش آمدید

بدون آگاهی، هر گز قضاوت نكنید
صفحه نخست تماس با ما RSS 2.0

درباره ما


پیام مدیر : هر كی می خواد به آفریقای جنوبی سفر كند باید این ها را بداند.
تصمیم گرفتم وبلاگی را بنویسم تا با آشنایی با كشور آفریقای جنوبی دیدگاه خوانندگان را درباره این كشور سنجیده و آن را ارزیابی كنم.
مدیر سایت :آشنای آفریقای جنوبی

نظرسنجی

چه میزان از شناخت مردم ایران نسبت به آفریقای جنوبی، تحت تاثیر جام جهانی بوده است؟آمار سایت

تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروزرسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید در :
» کاربر: Admin

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن ! به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید ! ذخیره كردن صفحه! اضافه کردن این وبلاگ به علاقه مندیها! لینک RSS

site map site map ror html site map
Add to Technorati

طراح قالب

طراح قالب :

Template.IRANMOB.tk

برای تبادل لینک اول ما را لینک کنید سپس به ما اطلاع دهید تا ما شما را لینک کنیم

 اجاره خودرو در آفریقای جنوبی

نوشته شده توسط : آشنای آفریقای جنوبی

پیدا كردن خودروی اجاره ای در آفریقای جنوبی بسیار آسان است. غالبا چنانچه شما از طریق هوایی وارد آفریقای جنوبی می شوید ابتدا به دنبال یك آژانس می گردید تا شما را به محل اقامتتان برساند، این در حالی است كه شما می تواند پیش از رسیدن به فردگاه با اجاره یك خودرو، زمانی كه به فرودگاه رسیدید خودرو اجاره ای خود را حاضر در محل فرودگاه ببینید.

استفاده از خودرو های اجاره ای در آفریقای جنوبی، چه شما بعنوان تعطیلات و چه بعنوان تجارت به این كشور مسافرت كردید، مزایای فراوانی دارد.

متاسفانه ناوگان حمل و نقل عمومی در آفریقای جنوبی در مقایسه با دیگر كشور ها ضعیف است. بنابر این شما نمی توانید به زمانبندی ها و دیگر خدمات این ناوگان زیاد اعتماد كنید. اگر شما برای یك سفر تجاری به آفریقای جنوبی سفر كرده اید برای اینكه به موقع و بدون دغدغه به قرار ملاقات خود برسید، حتما از خودرو های اجاره ای استفاده كنید. انواع خودرو های اجاره ای سبب شده است كه مجرد ها ، زوج های جوان و خانواده های بزرگ و پر جمعیت، همگی از خدمات اینگونه خودرو ها لذت ببرند. مثلا زوج های جوان از خودرو های كوچك و خانواده های بزرگ از ون ها و كابین های متحرك اقامتی استفاده می كنند.

 

چگونه یك خودروی اجاره ای پیدا كنم؟

شما به روش های ساده ای می توانید خودرو مورد نظر خود را اجاره كنید. برای این منظور می توانید از روش های زیر استفاده كنید:

  1. شركت های اجاره خودرو در ترمینال های فرودگاه ها
  2. بصورت آنلاین و جستجوی اینترنتی
  3. مراجعه به "مراكز اطلاعات گردشگری" (tourism and information desk) واقع در كیپ تاون و ژوهانسبورگ

 اجاره خودرو

و حال معرفی دو شركت معروف اجاره خودرو

همانطور كه گفته شد، اجاره یك خودرو بسیار بهتر و مقرون به صرفه تر است. البته محدوده قیمتی ابن خورو ها بر مبنای شركت، نوع خودرو، خدمات و بیمه آن متغیر است. خوب است در اینجا به دو شركت معروف در این زمینه اشاره شود:

  1. شركت "كاوش آفریقای جنوبی" (Explore South Africa):

چنانچه شما شخصیتی ماجراجو هستید می توانید از خودرو های 4x4 یا 4WD این شركت استفاده كنید. همچنین اجاره وسیله حمل و نقل كودك و امكانات استقرار در كنار ساحل نیر از دیگر خدمات این شركت می باشد.

2. شركت درایو در آفریقای جنوبی (ِDrive South Africa:

 این شركت با 3 شركت مختلف دیگر اجاره خودرو شما و بهترین شرایط لازم و مناسب حال شما را فراهم می كند. بیمه، امتیازات فوق العاده، رزرو فوری در سراسر كشور و خدمات پشتیبانی دیگر، از مزایای این شركت است. امکانات

صفحات اضافی :
d

فینال جام جهانی 2010

روز ساعت دقیقه ثانیه